18.01.2023

«ПРОМЕТЕЙ» ВЗЯВ РЕВАНШ У «БРЕШІЇ»

В першому матчі між командами, який відбувся в поточному розіграші баскетбольного Єврокубка, «Брешія» виявилася значно сильнішою за «Прометей», розгромивши українців з різницею в 34 очки (104:70).

Перша чверть показала, що легко українцям не буде й цього разу - впевнена і монолітна гра італійців принесла їм перевагу 15:19, а наші атаки виглядали хоч і ефектно, але дещо неорганізовано.

У другій чверті ситуація вирівнялася. Ввімкнулися наші легіонери з своїми традиційними прийомами - проходи Агади, дальні очки Клавелла, фізична сила Балвіна, данки Стеффенса звели рахунок в чверті до нічийного.

У третій чверті українці скоротили розрив до мінімуму, але йшли з суперниками впритул, все мало вирішитися в останній десятихвилинці.

А в ній італійці не знали, як нейтралізовувати блискавичні випади «титанів». Хвилин за три до кінця все стало ясно - хоч розрив і складав тільки плюс п'ять, але такий «Прометей» такій «Брешії» не поступився б.

«Плюс сім», звісно, не «плюс тридцять чотири», але реванш за ту поразку взято. Наступна гра - 25 січня проти «Бурсаспора».