13.12.2023

"ПРОМЕТЕЙ" ВТРЕТЄ ПОСПІЛЬ ПЕРЕМІГ УДОМА В БАСКЕТБОЛЬНОМУ ЄВРОКУБКУ

"Прометей" здобув третю поспіль домашню перемогу в нинішньому сезоні баскетбольного Єврокубка, здолавши «Бешикташ» на "Арені Рига".

Підопічні Ронена Гінзбурга обіграли турецький колектив з рахунком 89:70. Нагадаємо, у першому колі перемога була за "Бешикташем" - 92:70 на користь турків.

Першу 10-хвилинку виграли слобожанці, а другу – гості з Туреччини, що привело до зовсім незначної переваги «червоно-білих» перед великою перервою (45:40).

Вже в другій половині "Прометею" таки вдалося досягти бажаного. Посприяло цьому вилучення головного тренера «Бешикташа» Душана Алімпієвича. Керував командою до завершення матчу українець Дмитро Болдаєв. У підсумку в третій чверті гостям вдалося набрати лише 10 очок, що дозволило «Прометею» встановити комфортну різницю в рахунку, а вже у четвертій чверті спокійно завершити матч, довівши його до перемоги.

Найкращими гравцями матчу стали центрові «Прометея» Таі Одіасе, який набрав 16 очок та зробив 10 підбирань, і Онджей Балвін із 17 очками, 9 підбираннями та 3 передачами.

Для «Прометея» ця перемога стала шостою в 11 турах Єврокубка і третьою домашньою перемогою поспіль.

Наступний поєдинок у єрокубку буде для слобожанців виїзним – 20 грудня українська команда зіграє проти «Лондон Лайонс».