03.04.2024

"ПРОМЕТЕЙ" ВДРУГЕ ЗДОЛАВ "ОГРЕ" ТА ВИЙШОВ У ПІВФІНАЛ ЛЕБЛ

Український клуб «Прометей» вдруге обіграв латвійський Огре та вийшов у півфінал Латвійсько-Естонської баскетбольної ліги.

Сьогодні, 3 квітня, «Прометей» на виїзді здобув другу перемогу в чвертьфінальній серії плей-оф ЛЕБЛ проти «Огре». Українські баскетболісти перемогли з рахунком 90:82 та стали півфіналістами турніру.

Зустріч видалася дуже непростою, адже команда Ронена Гінзбурга хоч і мала перевагу впродовж усієї гри, не відривалася в рахунку на суттєву кількість очок. На велику перерву команди пішли за переваги +5 на користь «Прометей», а третя чверть взагалі залишися за «Огре». У заключній 10-хвилинці титанам нарешті вдалося зламати натиск суперника та довести матч до перемоги.

Найефективнішим баскетболістом зустрічі став Онджей Балвін, який набрав 16 очок, зібрав 8 підбирань та віддав 3 асисти.

Таким чином, «Прометей» виграв серію проти «Огре» з рахунком 2:0 та пройшов до півфіналу турніру, де зустрінеться із ризьким ВЕФ. Клуб зі столиці Латвії у своїй чвертьфінальній серії здолав «Ригас Зеллі».

ЛЕБЛ. 1/4 фіналу, 2-й матч, 3 квітня

Огре (Латвія) – Прометей (Україна) – 82:90 (23:25, 19:22, 21:20, 19:23)

Пари 1/4 фіналу

Калев (Естонія) – Пярну (Естонія) – 2:0 (83:77, 77:63)

Прометей (Україна) – Огре (Латвія) – 2:0 (97:82, 90:82)

ВЕФ Рига (Латвія) – Рігас Зеллі (Латвія) – 2:0 (87:72, 94:87)

Вентспілс (Латвія) – Тарту (Естонія) – 1:1 (103:69, 69:82), буде зіграно 3-й матч

Джерело: sport.ua