22.11.2023

"ПРОМЕТЕЙ" У ВОЛЬОВОМУ СТИЛІ ОБІГРАВ "ВЕНЕЦІЮ"

«Прометей» здобув четверту перемогу в нинішньому сезоні баскетбольного Єврокубка, обігравши «Венецію» в Ризі.

Слобожанці перемогли суперника у вольовому стилі - італійці виграли дві чверті (20:21, 20:23) та пішли на велику перерву з незначною перевагою в +4.

Після перерви баскетболісти "Прометею" виявились більш активними. Впевнено вигравши третю чверть (31:25), слобожанці на заключну паузу пішли вже у статусі лідерів. У заключній 10-хвилинці розвинули свою перевагу, довівши зустріч до своєї перемоги у дуже непростому та напруженому клатчі.  Для "титанів" це вже четверта перемога, тож звитяг у "Прометея" стільки ж, скільки й поразок - 4:4.

"Прометей" (Україна) - "Венеція" (Італія) – 89:82 (20:21, 20:23, 31:25, 18:13)

Після звитяги над "Венецією" українська команда займає шосту сходинку групи А. До плей-оф Єврокубка вийдуть по 6 найсильніших команд з двох груп.

Найрезультативнішим та найефективнішим баскетболістом української команди став Онджей Балвін, в активі якого 15 очок, 8 підбирань, 3 асисти та рейтинг ефективності 25. Дебютував за слобожанців у єврокубку, зокрема, Роб Грей. Новачок "Прометея" відзначився 7-ма очками та одним перехопленням за 13 хвилин.

Наступної середи, 29 листопада, підопічні Ронена Гінзбурга проведуть виїзний поєдинок проти «Ховентута», яким закриє для себе перше коло регулярного чемпіонату Єврокубка. Напередодні цього матчу "Прометей" зіграє важливу гру в Латвійсько-Естонській лізі – в суботу «титани» зустрінуться із непереможним лідером сезону «Калевом».