06.10.2021

ПРОМЕТЕЙ ПРОВАЛЮЄ ТРЕТЮ ЧВЕРТЬ ТА ПРОГРАЄ НА СТАРТІ ЛІГИ ЧЕМПІОНІВ

Український клуб "Прометей" стартував у Лізі чемпіонів домашнім матчем проти іспанського "Тенеріфе". І на середину гри вів у рахунку. Перша чверть завершилася з мінімальною перевагою "Прометея" - 19:18. Натомість у другій десятихвилинці вже був більш переконливим та довів загальну перевагу до "+11", перемігши у чверті з рахунком 24:14.

А от те, що сталося у третій чверті пояснити важко, адже закінчилася вона з шокуючими 4:26 на користь іспанців. В останні десять хвилин український клуб робив усе, аби знову перевернути матч та завершити його на свою користь. І у чверті перемогти вдалося, а за 1.5 хвилини вдалося вирівняти рахунок, а потім і вийти вперед. Остання хвилина була наднапруженою, за 20 секунд до кінця рахунок був 70:70. Трибуни відчайдушно підтримували господарів майданчика, поки тренери готували до фінального ривка обидва колективи. І, на жаль, для українських вболівальників, за 0.7 секунди до фінальної сирени гостям вдалося закинути вирішальний триочковий.

70:73 - "Прометей" розпочинає з поразки.