05.11.2022

«ПРОМЕТЕЙ» ПЕРЕМАГАЄ ВСЬОМЕ ПОСПІЛЬ ТА ЛІДИРУЄ У ЛАТВІЙСЬКО-ЕСТОНСЬКІЙ ЛІЗІ

Український баскетбольний клуб «Прометей» залишився зі 100% перемог у Латвійсько-Естонській Лізі. У своєму сьомому матчі регулярного чемпіонату українці на номінально домашньому паркеті приймала латвійську «Лієпаю».

До цього матчу в «Лієпаї» було чотири перемоги в шести матчах, вона йшла на третьому місці у таблиці. Щодо «Прометея», то українці були єдиними, хто виграв усі свої матчі. І цю серію вони змогли продовжити.

Латвійсько-Естонська Ліга

«Прометей» (Україна) – «Лієпая» (Латвія) – 96:91 ОТ (25:20, 23:25, 20:14, 14:23, 14:9)

«Лієпая» набрала першою очки на старті матчі, але українці швидко перехопили ініціативу, зробили ривок 9:1 і вийшли вперед з перевагою в 6-8 очок, яку тримали майже до кінця першої половини. Перед великою перервою уже латвійський клуб зробив ривок у 9 очок, скоротивши відставання майже до мінімуму. Третя чверть знову в активі «Прометея» – перевага збільшилася до «+9» очок, але в останній 10-хвилинці «Лієпаї» вдалося відігратися. Остання атака навіть була за латвійцями, але її не реалізували. За рахунку 82:82 розпочався овертайм. У додатковій 5-хвилинці «Прометей» довів справу до перемоги, особливо активною команда була в останні 2 хвилини у захисті. Підсумковий рахунок – 96:91 на користь українського клубу.

Найрезультативнішим у складі «Прометея» став Джан Клавелл, який набрав 16 очок.