30.11.2022

СУПЕРКАМБЕК, ЩО ЗІРВАВСЯ: «ПРОМЕТЕЙ» ПОСТУПИВСЯ ОДНИМ ОЧКОМ «РАТІОФАРМУ»

Відбувся матч 6-го туру баскетбольного Єврокубка, в якому зустрілися український «Прометей» зі Слобожанського та німецький «Ратіофарм» з Ульма.

«Прометей» після 5 турів мав на своєму рахунку 3 перемоги та 2 поразки, перебуваючи на 5 місці турнірної таблиці групи A. Суперник на той час розташувався двома сходинками нижче – здобув 2 перемоги та зазнав 3 поразок.

Хоча жоден зі суперників не мав незаперечної переваги у перших трьох чвертях, та німецьким баскетболістам кожну з них вдавалося завершувати з перевагою у 5 очок. Та четвертий період розпочався за тотального домінування українців - «Ратіофарм» вперше зумів закинути м'яч в кошик, коли українці скоротили відставання до 3 очок. Надалі точилася дуже напружена боротьба, суперники почергово виходили вперед, але вирішальне слово таки залишилося за німцями.

Єврокубок. 6-ий тур

«Прометей» (Україна) – «Ратіофарм» (Німеччина) – 105:106 (22:27, 21:26, 28:33, 34:20)