24.01.2024

"ПРОМЕТЕЙ" ДОСТРОКОВО ГАРАНТУВАВ СОБІ ПУТІВКУ У ПЛЕЙ-ОФ ЄВРОКУБКА

У середу, 24 січня, БК «Прометей» (Україна) та БК «Хапоель Тель-Авів» (Ізраїль) зустрілися у черговому матчі регулярного сезону Єврокубка. Команди взяли високий темп з перших хвилин матчу. Першу чверть виграли «титани» із рахунком 29:22, однак друга 10-хвилинка залишилася за номінальними господарями. У підсумку на велику перерву команди пішли за невеликої переваги підопічних Ронена Гінзбурга – 56:52.

Третю чверть «Прометей» також програв, дозволивши «Хапоелю» вийти вперед у рахунку. Однак у завершальній 10-хвилинці «титани» знову перевернули все з ніг на голову та виграли її з перевагою у дев'ять очок. Українська команда здобула дев'яту перемогу в нинішньому сезоні Єврокубка.

Єврокубок. Група А.

«Хапоель Тель-Авів» (Ізраїль) – «Прометей» (Україна) – 105:113 (22:29, 30:27, 30:25, 23:32)

«Хапоель»: Манфорд (19 очок + 6 підбирань + 2 передачі), Каммінгс (12+1+4), Веллс (13+3+3), Бені (0+0+1), Тімор (8+1+3), Ангола (24+8+2), Гінат (14+5+2), Александер (8+4+0), Залмансон (7+1+1).

«Прометей»: Клавелл (19+5+2), Марч (27+4+4), Грей, Санон (4+1+2), Сидоров (0+0+2), Агада (19+7+6), Ткаченко, Кеннеді (8+1+2), Липовий (11+5+2), Балвін (16+6+3), Одіасе (9+3+0).

"Прометей" достроково гарантував собі путівку до плей-оф Єврокубка 2023/24! Це стало відомо після виїзної перемоги литовського клуба «Вулвз» над «Венецією» (75:57). Італійська команда втратила шансу на боротьбу за топ-6.

«Прометей», який має 9 перемог та 7 поразок, точно не опуститься нижче 6-го місця за підсумками регулярного чемпіонату Єврокубка. Українська команда гарантовано візьме участь в плей-оф, куди виходить по 6 команд із кожної групи.

Наступний матч Єврокубка між «Прометеєм» та «Венецією» вже не буде грою за можливість стати шостою командою групи А. «Титани» навіть зберігають шанси на 4-те місце в своїй групі.

Джерело: sport.ua