11.01.2023

ПЕРША ПЕРЕМОГА «БУДІВЕЛЬНИКА» У ТОП-16 КУБКА ЄВРОПИ

У 3-му турі раунду Топ-16 Кубка Європи ФІБА 2022/2023, який став першим після новорічної паузи, київський «Будівельник» зустрівся у Словаччині з командою «Патріоті Левіце». Після двох стартових матчів цього етапу і український, і словацький колективи не здобули жодної перемоги, тож нинішній поєдинок мав величезне турнірне значення для обох суперників.

У першій чверті кияни забезпечили собі перевагу у п'ять очок, та у двох наступних суперник відігравав по одному очку, тож у четвертому періоді українській команді довелося докладати багато зусиль, щоб перемогти, особливо під завісу гри, коли словаки мінімально вийшли вперед. Та «Будівельник» все ж виявив характер і зумів набрати два, які принесли важку та важливу мінімальну перемогу.

Кубок Європи ФІБА. Група J. 3-ій тур

«Патріоті Левице» (Словаччина) – «Будівельник» (Україна) – 76:77 (20:25, 16:15, 22:21, 18:16)

Після сьогоднішньої перемоги «Будівельник» залишився на третьому місці у групі, але впритул наблизився до ізраїльської команди «Хапоель» з Хайфи, яка розташувалася на другій позиції.

Джерело: sport.ua