Новини

16.05.2022

ОКУПАНТИ ПОШКОДИЛИ СПОРТКОМПЛЕКС «АЗОВМАШ» В МАРІУПОЛІ


Ще одна відчутна втрата для українського спорту.


Внаслідок збройної агресії РФ істотних руйнувань зазнав ще один важливий об’єкт української спортивної інфраструктури – баскетбольний комплекс «Азовмаш» у Маріуполі.


Він був збудований у 2003 році, мав трохи більше трьох тисяч глядацьких місць та був найбільшою в Україні спеціалізованою баскетбольною ареною.


Після ліквідації у 2014-му однойменного баскетбольного клубу, який сім разів ставав чемпіоном Суперліги (це другий результат в історії після столичного «Будівельника»), «Азовмаш» довгий час не використовувався для проведення офіційних змагань – як і багато інших непрофільних активів колишнього машинобудівного гіганта, його було відчужено за борги.


На баскетбольну мапу України зал «Азовмаш» повернувся лише з початком сезону-2020/21 – останні два роки у ньому грала та тренувалася команда Вищої ліги «Маріуполь», складена переважно із вихованців місцевої школи.


Обстрілами було суттєво пошкоджено дах комплексу, внаслідок чого від дощів постраждав власне сам баскетбольний майданчик – паркет у «Азовмаші» був із натурального дерева. Та й відремонтувати арену, скоріше за все, не вдасться: з часом вона буде лише зазнавати нових руйнувань.


Трибуна

Інші Новини