15.12.2021

КУБОК ЄВРОПИ ФІБА: «КИЇВ-БАСКЕТ» В ОВЕРТАЙМІ ПОСТУПАЄТЬСЯ «РЕДЖАНІ»

У матчі другого групового раунду Кубка Європи ФІБА зустрічалися «Київ-Баскет» та італійська «Реджана». Основний час зустрічі завершився внічию – 70:70. В овертаймі перемогу святкували гравці «Реджани» - 80:79.

Перша та друга чверті для нашої команди були дуже складними. На велику перерву команди пішли за рахунку 33:26 на користь італійців. Проте, у третій чверті киянам вдався ривок 21:14. Таким чином, на заключну у матчі перерву команди пішли з рахунком 49:49.

Початок четвертої чверті гравці «Київ-Баскету» провалили, але потім змогли проявити характер і навіть вийшли вперед – 70:67. Проте, за 20 секунд до завершення матчу суперник зрівняв рахунок. У підсумку, основний час зустрічі завершився внічию – 70:70. На останніх секундах овертайму перемогу вирвали італійці – 80:79.