24.04.2024

"ДНІПРО" ЗДОЛАВ "РІВНЕ" У ФІНАЛЬНІЙ СЕРІЇ СУПЕРЛІГИ ТА ВДРУГЕ СТАВ ЧЕМПІОНОМ УКРАЇНИ

"Дніпро" став чемпіоном України з баскетболу 2023/24. Команда Володимира Коваля виграла фінальну серію Суперліги проти "Рівного" з рахунком 2:0.

На шляху до фіналу "Дніпро", що посів перше місце у регулярному чемпіонаті, здолав у серіях плей-оф "Політехніку-Галичину" (2:0) та "Черкаські Мавпи" (2:1). Натомість "Рівне" у дебютному сезоні в Суперлізі фінішувало другим у "регулярці", а у плей-оф пройшло "Старий Луцьк" (2:0) і "Київ-Баскет" (2:0).

У першому матчі фінальної серії "Дніпро" на домашньому майданчику обіграв "Рівне" з рахунком 73:65. Друга гра пройшла у Рівному - у разі перемоги дніпряни ставали чемпіонами.

У першій чверті поєдинку команди показали низьку результативність - 12:11 на користь "Дніпра".

Друга чверть також пройшла за великої кількості промахів. Гості теж виграли її (14:8) та здобули перевагу у сім очок перед великою перервою.

За підсумками третьої чверті "Дніпро" збільшив відрив до 13 очок. А у заключній 10-хвилинці довів справу до впевненої перемоги — 71:50.

Суперліга 2023/24. Фінальна серія - друга гра

"Рівне" - "Дніпро" - 50:71 (11:12, 8:14, 19:25, 12:20)

"Дніпро" вдруге в історії став чемпіоном України з баскетболу. Вперше це трапилось у сезоні 2019/20, однак тоді команди не проводили плей-оф через пандемію коронавірусу.

Команда Коваля завершила сезон із "золотим дублем": дніпряни також виграли Кубок України з баскетболу.

"Рівне" у дебютному сезоні на рівні Суперліги здобув срібні медалі чемпіонату.