20.04.2024

"ДНІПРО" ЗАВДАЄ ПОРАЗКИ "РІВНОМУ" У ПЕРШОМУ ФІНАЛЬНОМУ МАТЧІ ПЛЕЙ-ОФ СУПЕРЛІГИ

Сьогодні, 20 квітня, відбувся перший матч фіналу плей-оф Суперліги, в якому "Дніпро" обіграв "Рівне" з рахунком 71:65.

"Дніпро" виграв першу половину за рахунок ривка в другій чверті (19:9), але рівнянам вдалося стабілізувати гру після великої перерви.

Команда Михайла Переверзія змогла затягнути суперника в напружений клатч, де все ж таки дніпряни виявились сильнішими. "Рівне" мав перевагу у швидкому баскетболі, набравши 22 очка у фаст-брейках, в той час, як "Дніпро" виграв протистояння в трисекундній та отримав більше підтримки від гравців лави запасних.

Суперліга. Фінал. Перший матч

"Дніпро" - "Рівне" - 71:65 (20:19, 19:8, 19:21, 15:16)

"Дніпро": Конєв 23 + 9 підбирань + 3 передач + 2 перехоплення, Тимофеєнко 16 + 7 передач + 6 підбирань - 4 втрати, Закурдаєв 5, Тарасенко 0, Колдомасов 0 - старт, Дубоненко 13 + 5 підбирань - 5 втрат, Сорочан 7, Бондарчук 6 + 5 підбирань + 2 передачі, Горобченко 2, Сипало 1.

"Рівне": Соловйов 16 + 4 підбирання, Джойнер 13 + 6 передач + 5 підбирань, Сміт 8 + 6 підбирань, Мочалов 6, Водолазський 3 - старт, Шепелев 12, Тимощук 5 + 4 підбирання - 3 втрати, Гаскінс 2 + 6 підбирань, Чиж 0.

Джерело: sport.ua