Новини

04.04.2022

ЧЕМПІОНСЬКИЙ ПЕРСТЕНЬ ДМИТРА ЗАБІРЧЕНКА ПРОДАНО З АУКЦІОНУ ЗА 400 ТИСЯЧ


Уродженець Дружківки Донецької області, легендарний у минулому баскетболіст, капітан збірної України, а нині головний тренер БК "Тернопіль" Дмитро Забірченко виставив на продаж чемпіонський золотий перстень української Суперліги сезону-2010/11, коли виступав за київський "Будівельник". Саме у складі столичних "воїнів", найтитулованішого українського баскетбольного клубу, Дмитро здобув золото першості. 


Унікальність нагороди в тому, що Забірченко отримав її в Донецьку, який наразі чекає звільнення від російської окупації. Стартував перстень з суми 30 000 гривень. На 16:30 3 квітня за нього вже пропонували 300 тисяч гривень. Торги тривали до 21:00 3 квітня. 


У підсумку перстень, як кажуть, пішов з аукціонного "молотка" за 400 тисяч гривень. Кругленьку суму, а з нею й перемогу у торгах, виклав президент БК "Тернопіль" Ігор Комендат. Зазначимо, що виручена сума піде на благодійність в умовах війни з російським агресором. 


Що ж, благородний вчинок Дмитра ЗАБІРЧЕНКА заслуговує щонайменше на повагу, як і величезний респект президенту БК "Тернопіль" пану Ігорю Комендату. 


Все буде Україна! Разом переможемо!

Інші Новини