01.02.2023

«БУДІВЕЛЬНИК» ДОЛАЄ ЛІДЕРА ГРУПИ І ЗБІЛЬШУЄ СВОЇ ШАНСИ НА ВИХІД У ЧВЕРТЬФІНАЛ КУБКА ЄВРОПИ

«Будівельник» провів надзвичайно важливий поєдинок на етапі Топ-16 Кубка Європи. У Фінляндії київські баскетболісти зустрілися з місцевим «Карху». Тільки виїзна перемога над фінським клубом зберігала для української команди реальні шанси на вихід до чвертьфіналу турніру. Перед сьогоднішньою грою в «Карху» було 8 очок після чотирьох ігор, в «Хапоеля» – 7 після п’яти, у «Будівельника» – 6 після чотирьох, у «Левіце» – 6 після п’яти.

У кожній з перших трьох чвертей сьогоднішньої зустрічі кияни досягали переваги у три очки, тобто перед заключним періодом вели в рахунку з різницею у дев'ять очок. Натомість під завісу гри господарі зібралися і зуміли скоротити відставання до трьох очок. Та більшого вони досягнути не зуміли - важливу звитягу здобув «Будівельник»!

Кубок Європи. Група J. 5-ий тур

«Карху» (Фінляндія) – «Будівельник» (Україна) – 62:65 (18:21, 13:16, 11:14, 20:14)