11.01.2023

БАСКЕТБОЛЬНИЙ ЄВРОКУБОК: ЕФЕКТНИЙ КАМБЕК «ПРОМЕТЕЯ» У НЕПРОСТОМУ ПОЄДИНКУ

Другу половину групового турніру баскетбольного Єврокубка український «Прометей» розпочав у Литві поєдинком проти місцевого «Лієткабеліса».

Нагадаємо, що у матчі 1-го кола команда з Дніпропетровщини здобула перемогу над цим суперником з рахунком 82:71.

Після першої половини змагань у групі A «Прометей» перебував на 4-ій сходинці турнірної таблиці (5 перемог, 4 поразки), а «Лієткабеліс» - на 8-ій (4 перемоги, 5 поразок).

Сьогоднішня гра проходила досить драматично та напружено. Якщо першу чверть з чималим відривом виграли литовці, то у другій домінували українські баскетболісти. І на велику перерву суперники пішли за мінімальної переваги господарів майданчика. «Прометей» переважав надалі і після третього періоду вже вів у рахунку. Та піти у відрив гостям не вдавалося і за ходом четвертої чверті литовська команда зуміла ліквідувати відставання та навіть здобула перевагу в одне очко. Заключні хвилини поєдинку пройшли у непоступливій боротьбі, та українські баскетболісти продемонстрували справжній характер та хорошу влучність і досягнули важливого переможного результату. Вітаємо!

Єврокубок. 10-ий тур

«Лієткабеліс» (Литва) - «Прометей» (Україна) – 72:80 (24:12, 10:21, 17:22, 21:25)

Після перемоги «Прометей» покращив своє турнірне становище, закріпившись у групі лідерів.