Легка Атлетика

11.09.2021

ЮВІЛЕЙНА ТЕРНОПІЛЬСЬКА ОЗЕРЯНА: НОВІ РЕКОРДИ ТА СОЛІДНІ ПРИЗОВІ

Сьогодні, в день фізичної культури та спорту, в Тернополі на традиційний пробіг Тернопільська Озеряна зібралося чимало сильних спортсменів. Зважаючи на дистанцію (трохи менше, ніж 9 кілометрів) та призові (переможець в абсолюті серед чоловіків та жінок отримав 1000$), склад був дуже серйозним.

У чоловіків перемогу здобув рекордсмен України на півмарафоні, учасник Олімпійських Ігор Богдан-Іван Городиський, знявши з попереднього рекорду більше, ніж пів хвилини. Його час – 26:08. Попереднього рекордсмена траси, Івана Стребкова (він фінішував другим), переможець випередив майже на півхвилини. Трійку замкнув Дмитро Сірук (26:36). Нагороди в абсолюті також отримали Василь Коваль, Дмитро Дідоводюк, Андрій Атаманчук, Ігор Гелетій та Володимир Киц.

У жінок перемогу з часом 29:50 здобула Валерія Зіненко. Другою фінішну лінію перетнула Наталія Стребкова(30:03). Третьою – Лілія Фіськович (30:29).
Першою за межами п'єдесталу була Євгенія Прокоф'єва. Також грошові винагороди отримали Тетяна Вілісова, Олена Коваль, Олеся Дідоводюк та Тетяна Гамера.