Новини

Легка Атлетика

28.01.2022

ЮЛІЯ ЛЕВЧЕНКО ТА ВЛАДИСЛАВ МАЗУР ВИСТУПЛЯТЬ У КАРЛСРУЕ


У німецькому Карлсруе сьогодні відбуватиметься Indoor Meeting Karlsruhe, серії World Athletics Indoor Tour (Gold). Фактично, ця серія є аналогом Діамантової ліги у змаганнях в приміщенні. Серед дисциплін, що будуть представлені сьогодні, є дві де українські вболівальники матимуть кого підтримувати.


О 20:11 повинні розпочатися змагання у секторі для стрибків в довжину серед чоловіків, де змагатиметься Владислав Мазур. Він уже відкрив свій зимовий сезон, показавши результат 7 метрів та 68 сантиметрів на Різдвяних стартах у Києві. Цей результат - найвищий SB серед усіх спортсменів у секторі. Щоправда, лише 5 з 9 стрибунів мають результати в цьому сезоні. За показником найкращого результату в кар'єрі Владислав у секторі третій: далі залітали іспанець Еусебіо Касерес (8.16) та швед Тобіас Монтлер (8.31).


На пів години пізніше, о 20:44 розпочнуться виступи у секторі для стрибків у висоту серед жінок. Саме там свій сезон відкриватиме Юлія Левченко. Її особистий рекорд (2.00м) - найкращий результат серед усіх спортсменок у секторі. Тож будемо вболівати за те, аби ці цифри перетворилися в найвищі місця. До речі, найкращий результат сезону у світі зараз - 190 сантиметрів. У Карлсруе будуть одразу семеро спортсменок, що вже стрибали у своїй кар'єрі вище. Можливо, ми побачимо оновлення найкращого результату сезону у світі?

Інші Новини