Новини

Легка Атлетика

09.05.2021

WINGS FOR LIFE: УКРАЇНСЬКІ ТА ГЛОБАЛЬНІ ЛІДЕРИ


Wings for Life World Run - змагання з бігу, що проводиться в перші вихідні травня розпочинаючи з 2014 року, щоб зібрати кошти для некомерційного фонду Wings for Life. Вступний внесок (10 євро) повністю йде до фонду, що сприяє пошуку методів лікування травм спинного мозку. Він відбувається в онлайн- та офлайн-форматах. Учасники стартують, а через півгодини зі швидкістю 14 км/год стартує автомобіль, що наздоганяє учасників. Як тільки він вас обганяє - гонка для вас завершилася.


У 2021 українці мали змогу бігти онлайн або ж у Києві на ВДНГ. Останній учасник, що серед жінок, що серед чоловіків, тобто переможці фінішували саме в Києві. Серед жінок найбільшу дистанцію здолала Олена Шевченко - 35.74 кілометра. У чоловіків перемогу здобув Сергій Попов - 51.46 кілометра.


На своїй сторінці в інстаграмі переможець серед українців прокоментував забіг: "Пронісся 50 кілометрів по 4:00, трохи потрусив і завершив на 51.46. Можна було й надалі втікати від машинки, але сказали, що більше нікого на дистанції не залишилося. Нічогенька така довга вийшла".


Що ж до глобального рейтингу, то в ньому найсильнішим став параатлет Арон Андерсон - 66.85 кілометра, серед жінок - росіянка Ніна Заріна (60.16 кілометра).

Поділитися

232

Тут може бути ваша Реклама

Інші Новини