Новини

Легка Атлетика

30.06.2022

ВІСІМ УКРАЇНОК ВИСТУПЛЯТЬ НА ДІАМАНТОВІЙ ЛІЗІ У СТОКГОЛЬМІ

Сьогодні у шведському Стокгольмі відбудеться вже восьмий етап Діамантової ліги. Україна матиме чимале представництво, на змаганнях виступлять вісім українок.


Вчетверте у цьому сезоні змагатимуться жінки у стрибках у висоту. З восьми заявлених учасниць четверо - українки. О 20:26 розпочнуться виступи Ярослава Магучіх (24 кваліфікаційні бали, 1 місце), Ірина Геращенко (19 кваліфікаційних балів, 2 місце), Юлія Левченко (10 кваліфікаційних балів, 5 місце) та Катерина Табашник (3 кваліфікаційні бали, 10 місце).  Дізнайся більше про склад збірної України на чемпіонат світу в ОрегоніНаступними змагатимуться дві представниці України на дистанції 400 метрів з бар'єрами. О 21:04 вийдуть на доріжки Анна Рижикова (19 кваліфікаційних балів, 1 місце) та Вікторія Ткачук (12 кваліфікаційних балів, 4 місце). Саме тут, до слова, рік тому Анна Рижикова встановила новий національний рекорд, здолавши дистанцію за 52.96 секунди.


У секторі для стрибків у довжину виступить Марина Бех-Романчук. Цей етап - останній перед фіналом в Цюриху, де буде представлена ця дисципліна. Наразі українка має порівно кваліфікаційних балів з німкенею Малайкою Міхамбо (15 балів та 1-2 місце). Змагатися тут розпочнуть о 21:25.


Завершальним видом, де виступлять представники України буде дистанція 3000 метрів з перешкодами. Тут виступить Наталія Стребкова, для якої це перший етап Діамантової ліги. Забіг розпочнеться о 22:07.Інші Новини