Новини

Легка Атлетика

23.09.2023

УКРАЇНСЬКИЙ ФОРМАТ ЗМАГАНЬ З БІГУ СЬОГОДНІ ДЕБЮТУЄ НА ЄВРОПЕЙСЬКОМУ РІВНІ

Дебют українського проєкту Ace Battle Mile сьогодні проведе змагання у Брюсселі. В рамках цих змагань українські легкоатлети поміряються силами з європейськими у складі двох команд: Team Kyiv та Team Brussels.ACE BM – це командні забіги, де професійні легкоатлети змагаються у своєрідних батлах на одну милю. Його метою є формування нової субкультури та створення нового бігового формату командних змагань в Європі, залучення всіх груп населення, створення почуття єдності та командного духу серед учасників.


Цей проєкт є суто українським, йому немає аналогів у світі. Перші батли були засновані та успішно проведені у 2019 році, у місті Черкаси. У 20/21 році, організатори повторили тогорічний успіх, покращили та зробили турнір тривалістю в сезон між містами-командами України, який називався Battle Mile Indoor League 20/21. А сьогодні, новий формат змагань буде підкорювати серця любителів спорту і за межами нашої держави та матиме призовий фонд розміром 6800 Євро.

У чому особливість цих змагань:

  • кожна команда має 5 учасників і має право під час бігу на дві заміни в команді;
  • на доріжку в будь-який момент може вийти так званий “джокер”, який може змінити увесь хід змагань. 


“Як і казали раніше – цей проєкт створений, щоб популяризувати масовий спорт, урізноманітнити класичну милю та вийти на міжнародну арену. Наша головна мета – завоювати світ новим форматом подолання цієї дистанції, залучати нові бігові спільноти до легкоатлетичної ідеї з українським корінням” – президент Ace Battle Assosiation Юрій Піднебесний.


Склади українських команд:

Чоловіки: Олег Миронець, Олександр Гонський, Дмитрій Ніколайчук, Євген Кузнєцов, Андрій Краковецький, Олег Каяфа, Василь Войтюк та Олексій Піднебесний. 

Жінки: Тетяна Когут, Тетяна Чорновол, Ксенія Пироженко, Аліна Корсунська, Вікторія Шкурко, Анжеліка Бондар, Анна Жмурко та Дарина Омарова.


Початок змагань - о 16:00.

Інші Новини