Легка Атлетика

14.07.2024

УКРАЇНСЬКІ ЛЕГКОАТЛЕТКИ - З НАГОРОДАМИ "БРОНЗОВИХ" ЗМАГАНЬ СВІТОВОГО ТУРУ

Українські легкоатлетки - призерки міжнародного турніру “бронзового” рівня у межах світового туру, що відбувся у Чехії.

На дистанції 400 м впевнено перемогла Мар'яна Шостак. Українка фінішувала першою з результатом 52,51 с.

На 100 м із бар'єрами до фіналу за підсумками двох забігів вийшла Наталія Юрчук. У підсумку дві спортсменки подолали дистанцію з однаковим часом - 13,51 с - українка та представниця Греції. У підсумку переможницею у цій дисципліні стала саме Юрчук.

На 100-метрівці до фінальної вісімки потрапила Діана Гончаренко. У підсумку вона стала другою, встановивши особистий рекорд - 11,51 с.

Також срібло здобула у секторі стрибків у довжину Аліна Лістунова. Найкращою стала її остання спроба - на 6,28 м.

Вітаємо та зичимо нових успішних виступів!

Джерело: ukrsportbase