Легка Атлетика

26.03.2023

ТРИ ДЕСЯТКИ УЧАСНИКІВ ЗІБРАВ ЗИМОВИЙ ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ ЗІ СПОРТИВНОЇ ХОДЬБИ

Вчора в Луцьку відбувся Зимовий чемпіонат України з легкої атлетики зі спортивної ходьби серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків. Серед дорослих змагання відбувалися на дистанціях 20 та 35 кілометрів.

У жінок на коротшій дистанції було семеро учасниць, а перемогу здобула Людмила Оляновська (на фото), призерка чемпіонатів Європи та світу. Її час - 1:30.07. На другому місці фінішувала Олена Собчук з Волині -  1:31:49. Третьою стала Ганна Шевчук з Івано-Франківщини (1:35:20). Золото в чоловіків виборов Віктор Шумік. Дистанцію у 20 кілометрів представник Волині здобув з часом 1:22:57. Сергій Світличний з Сумщини, який фінішував другим, продемонстрував час 1:24:31, а третім тут став Мар'ян Закальницький, чемпіон Європи 2018 року на дистанції 50 кілометрів. 20-кіломтерову дистанцію він вчора здолав з часом 1:26:04. Варто відзначити, що саме ця дистанція була наймасовішою серед дорослих спортсменів, долали її одразу 15 атлетів.

На довшій дистанції конкуренція була не такою великою. Так у жінок за перемогу змагалося всього 4 спортсменки. Першою стала Аліна Цвілій з Київщини (3:01:39), а друге-третє місце посіли представниці Волині Василина Сидорчук (3:01:52) та Валентина Наявка (3:14:43). У чоловіків перемогу на 35-кілометровій дистанції здобув Ігор Главан з Сумщини з фінішним часом у 2:37:06, другий - Антон Радько (2:38:01), третій - Іван Банзерук з Волині (2:40:42).