Легка Атлетика

24.06.2024

МЕДАЛЬНИЙ ВІКЕНД УКРАЇНСЬКИХ ЛЕГКОАТЛЕТІВ НА ЗМАГАННЯХ СВІТОВОГО ТУРУ

Успішним став минулий вікенд для українських легкоатлетів, які змагалися на міжнародних стартах.

У Польщі на турнірі “срібної” категорії у межах світового легкоатлетичного континентального туру у потрійному стрибку перемогла Ольга Корсун. Найкращою стала її спроба на 14,16 м. Анна Красуцька з показником 13,39 м закінчила змагання у цьому ж секторі на 8-й позиції. Змагалася тут у метанні молота і Ірина Климець, вона посіла п'яте місце (66,85 м).

У швейцарській Женеві відбувся “бронзовий” турнір. Найкращим у секторі штовхання ядра тут став Роман Кокошко. Переможним для нього став результат на 20,46 м. Ольга Ляхова фінішувала тут третьою на дистанції 800 м з часом 2:01,03.

Ще один турнір такого ж рівня у Фінляндії став успішним для Владислава Малихіна. Український стрибун із жердиною переміг із результатом 5,47 м, вигравши за спробами у представника країни-господарки.

На турнірі в Австрії Наталія Стребкова закрила призову трійку на дистанції 3000 м із перешкодами. Результат - 9:35,94 - став для неї найкращим у сезоні.

У юніорських змаганнях із метання диска 1,750 кг у Німеччині першим став Михайло Брудін. Переможними для нього стали 59,09 м.

Джерело: ukrsportbase