06.03.2021
Є перша медаль України на чемпіонаті Європи з легкої атлетики в приміщенні. І золота!!! Марина Бех-Романчук в останній спробі показала результат 6.92 та обійшла німкеню Малайку Міамбо (6.88).
Поділитися
1285
28.06.2026
97
25.06.2026
135
20.06.2026
259
14.06.2026
199
29.05.2026
327
13.04.2026
536
343
23.03.2026
318