Новини

Легка Атлетика

09.06.2024

ЯРОСЛАВА МАГУЧІХ - ВДРУГЕ ПОСПІЛЬ ЧЕМПІОНКА ЄВРОПИ!

Фото: Getty Images


Ярослава Магучіх - чемпіонка Європи зі стрибків у висоту. У фіналі 22-річна українка захистила звання чемпіонки, яке вперше виборола у 2022 році!


До фіналу жіночих стрибків у висоту пройшли дві українки: Ярослава Магучіх, а також Ірина Геращенко. Натомість на етапі кваліфікації виступи припинили ще дві українки - Юлія Левченко та Юлія Чумаченко.


Сама ж Магучіх також могла не виступити у фіналі чемпіонату Європи з легкої атлетики. Після виступу у кваліфікації українська стрибунка повідомила в ексклюзивному коментарі для Суспільне Спорт, що мала пошкодження ноги, яке отримала на етапі Діамантової ліги в Стокгольмі.


Фінал стрибків у висоту розпочався з висоти 1.82 м. Її подолали всі спортсменки, крім Морган Лейк, Маї Нільссон, Ангеліни Топич, а також Ярослави Магучіх, яка взагалі розпочинала змагання з планки 1.90 м.


До висоти 1.93 м список учасниць фіналу скоротився до дев'яти стрибунок — планку не взяли Буше Саваскан, Крістіна Гонсель, а також Мая Нільссон. А вже на висоті 1.95 м у секторі залишилося п'ять спортсменок, серед яких були обидві українки. При цьому Геращенко змогла це зробити лише з третього стрибка.


Наступна планка виявилася медальною: її подолали три стрибунки, і серед них були обидві українки! Ярослава Магучіх подолала висоту 1.95 м з першої спроби, а Ірина Геращенко - з другої.


Перед висотою 1.97 м Магучіх йшла лідеркою, тоді як попереду Геращенко була лише сербка Ангеліна Топич. Геращенко, зрештою, не змогла випередити сербку - залишилася на планці 1.95 м, тоді як сербка та Магучіх продовжили боротьбу за "золото".


Магучіх продовжила шлях до "золота", взявши наступну планку 1.99 м з першої спроби. Натомість Топич її пропускала і тому мала вже брати 2.01 м.


Магучіх вперше не використала спробу на висоті 2.01 м, але взяла її з другої спроби. Натомість Ангеліна Топич так її і не подолала, тож українка стала чемпіонкою.Чемпіонат Європи з легкої атлетики. Стрибки у висоту. Жінки, фінал

1. Ярослава Магучіх (Україна) - 2.01 м

2. Ангеліна Топич (Сербія) - 1.97 м

3. Ірина Геращенко (Україна) - 1.95 м


Джерело: suspilne.media

Інші Новини