Новини

Легка Атлетика

07.11.2021

ЧЕМПІОНАТ СВІТУ З БІГУ НА ДОРІЖЦІ (48 ГОДИН): ДВА ЗОЛОТА УКРАЇНЦІВ + ДВА СВІТОВИХ РЕКОРДИ


У Польщі відбувся третій за ліком забіг на 48 годин на біговій доріжці, що самі організатори називають чемпіонатом світу. Увага українців була прикована через участь наших рекордсменів у класичному добовому бігу: Вікторії Ніколаєнко та Андрія Ткачука. Останній за 2021 рік встиг відзначитися другим в історії результатом на 48 годин та третім на 24 години, тож в Польщі був фаворитом.


Розпочинав закарпатець за графіком: 20 кілометрів бігу, 1 кілометр ходьби. Під час ходьби встигав виходити в прямі ефіри в інстаграмі, відповідати людям та, схоже, достатньо відновлюватися. Адже за 2 доби він здолав 410 кілометрів, що є просто неймовірним результатом, а ще - новим світовим рекордом, адже попередній становив 405 кілометрів.


Ще більш врожайним вийшов цей старт серед жінок, адже одразу два місця на п'єдесталі посіли українки. Переможницею змагань стала Валентина Ковальська, якій підкорилася дистанція у 339 кілометрів, що теж є світовим рекордом. Вікторія Ніколаєнко ж, з показником у 310 кілометрів, стала другою.

Інші Новини