Статті

14.08.2021

ВУЕЛЬТА СТАРТУВАЛА ГОНКОЮ З РОЗДІЛЬНИМ СТАРТОМСьогодні в іспанському Бургасі, стартувала третій Гранд Тур цього року. У семикілометровій гонці з роздільним стартом розіграли майку гірського короля і лідера загального заліку. На горі третьої категорії був визначений перший гірський король Веульти 2021. Ним став американець Сеппо Кусі.


Очевидним фаворитом на фініші був новоявлений Олімпійський Чемпіон Прімож Рогліч. Молодий словенець впорався і з тиском, і з втомою, здобувши перемогу. Словенець на шість секунд знаходиться попереду іспанця Аранбуру, який зараз у відмінній формі. Андреа Баджолі завтра приміряє білу майку.


Єдиний представник України Марк Падун зайняв 93 місце з відставанням в 41 секунду. Відзначимо, що спеціалізація нашого спортсмена не роздільний старт, тому результат цілком робочий. Взагалі ж в цьому році Вуельта повинні бути дуже цікавою: багато гарних етапів, кілька гонок з роздільним стартом, є і спринтерські розв'язки. Вже на третьому етапі нас чекає перша розбірка фаворитів.


Підсумки етапу:

1. Прімож Рогліч (Словенія, Jumbo-Visma) - 8,32

2. Алекс Аранбуру (Іспанія, Astana-Premier Tech) - 0,06

3. Ян Тратник (Словенія, Bahrain - Victorious) - 0,08

4. Том Скаллі (Нова Зеландія, EF Education - Nippo) - 0,10

5. Йозеф Черни (Чехія, Deceuninck - Quick Step) - той же час

6. Ділан ван Барле (Нідерланди, INEOS Grenadiers) - 0,11

7. Андреа Баджолі (Італія, Deceuninck - Quick Step) - 0,12

8. Лоусон Креддок (США, EF Education - Nippo) - 0,13

9. Майкл Меттьюс (Австралія, BikeExchange) - 0,14

...

93. Марк Падун (Україна, Bahrain-Victorious) - 0,41


Борис Санін, Kamp-Sport

Інші Статті