Новини

05.11.2021

ОЛЕНА СТАРІКОВА ВІЗЬМЕ УЧАСТЬ У ПЕРШОМУ СЕЗОНІ ЛІГИ ЧЕМПІОНІВ UCI

Всього сезон має 5 раундів, останній з яких відбудеться 11 грудня в Тель-Авіві (Ізраїль). Олена Старікова увійшла у список спортсменів, що отримали золотий квиток на перший сезон Ліги чемпіонів UCI на треку.У Лізі чемпіонів UCI на треку візьмуть участь 36 чоловіків та 36 жінок. Вже завтра розгорнеться небачена раніше боротьба.  Напередодні цієї події організація представила фінальний список учасників зі 72 спортсменів.


Спортсмени змагатимуться за рівні грошові призи у новій інноваційній серії, яка покликана підняти престиж цього виду спорту. Змагання будуть показані у короткому форматі, який, за очікуваннями організаторів побачать мільйони глядачів.


У списку жінок, що наразі підтверджені у спринтерській категорії, є й українка Олена Старікова —  срібна призерка Токіо-2020, срібна призерка чемпіонатів світу та Європи. Організатори, Discovery Sports Events, запевняють: у Лізі чемпіонів UCI Track будуть представлені найкращі таланти, які зберуться в унікальному змаганні, що пройде у чотирьох країнах. Для велосипедистів це стане своєрідним «золотим квитком» у серію найкращих змагань з велоспорту на треку. А для мільйонів уболівальників по всьому світу — ще одним кроком до насиченого технологіями спортивного досвіду, незалежно від того, дивляться вони змагання в прямому ефірі на велодромі чи онлайн.


1-й тур на Велодром Ільєс Балеар, Майорка, Іспанія, починається 6 листопада.

Інші Новини