Новини

28.04.2022

"ЛЬВІВСЬКА ВЕЛОСОТКА" ВІДБУДЕТЬСЯ. ГРОШІ ПЕРЕДАДУТЬ В ФОНД "ПОВЕРНИСЬ ЖИВИМ"


"Багато хто з наших райдерів захищає Батьківщину зі зброєю в руках. Чимало стоїть пліч-о-пліч на волонтерському фронті. Десяткам і сотням довелося залишити свої домівки і рятувати своїх найближчих від пострілів і вибухів. Хтось робить усе можливе для того, щоб відновити свій бізнес і підтримувати економіку країни.


І, тим не менш, ми вирішили, що навесні 2022 року Львівська Сотка відбудеться. У ній не буде змагань і запеклої боротьби за призові місця. Не буде багатолюдного старту з площі Ринок і урочистого параду центром Львова. Не буде онлайн-трансляції і церемонії нагородження.


Проте будуть пам’ятні магніти з нашим традиційним котом (на фото).


Цього року гасло Львівської Сотки - Stand with Ukraine. Кошти, отримані від учасників Сотки, ми передамо у фонд “Повернись живим”. Долучайтеся, щоб підтримати наших воїнів, щоб зберегти бойовий настрій і фізичну форму - вони усім нам знадобляться для продовження боротьби", - йдеться у повідомленні організатора пробігу -  Lviv Bicycle Club.


Щоб стати учасником змагань потрібно:

- зареєструйтеся за посиланням на сайті Lviv Bicycle Club

- внесіть благодійний стартовий внесок – 100 гривень або більше (на ваш розсуд);

- у період з 27.04 по 23.05 подолайте на велосипеді дистанцію довжиною 100 км. Ті, хто у Львові і околицях, їдуть традиційний трек Львівської Сотки. Учасники з інших міст і країн обирають маршрут самостійно;

- на сторінці івенту на клубному сайті додайте посилання на свій трек у Страві;

- на тій же сторінці внесіть дані для відправки пам’ятних котомагнітів “Новою поштою”.

Поділитися

1260

https://www.limo.ua/uk https://ukrwrestling.com.ua/ https://www.facebook.com/profile.php?id=100064175558553

Інші Новини