Теніс/Настільний теніс

04.05.2024

ДАРІЯ СНІГУР ЗДОЛАЛА чотирьох "нейтральних" тенісисток ТА ЗДОБУЛА ДЕСЯТИЙ ТИТУЛ У КАР'ЄРІ

Дарія Снігур виграла турнір ITF W50 у грузинській Лопоті. У фіналі змагань українська тенісистка здолала "нейтральну" росіянку Кіру Павлову.

Фінал у Лопоті став для Снігур третім у 2024 році на рівні ITF — другого за рангом жіночого туру після WTA. Українка виграла титул W50 у Кальві та програла у фіналі змагань W75 у Ржічанах.

На шляху до перемоги на хардовому турнірі у Лопоті Снігур виграла п'ять матчів. У всіх поєдинках Дарія віддала лише один сет.

На старті турніру Снігур обіграла у двох сетах росіянку Дарію Зелінскую - 7:6, 6:2.

Єдиною, хто у Лопоті виграв сет проти Снігур, стала "нейтральна" білоруска Евеліна Ласкевич. У другій партії 1/8 фіналу вона відіграла матчпойнт та зрівняла рахунок за сетами, однак Снігур таки дотисла суперницю - у підсумку 6:2, 5:7, 6:2.

У чвертьфіналі українка не залишила шансів американці Кетрін Харрісон - 6:1, 6:1.

У півфінальному матчі Снігур знову протистояла "нейтральна" росіянка - Анастасія Золотарьова. У двогодинному поєдинку Дарія здолала суперницю на двох тайбрейках - 7:6, 7:6.

Натомість у вирішальному матчі Снігур розгромила іншу росіянку, Кіру Павлову - 6:1, 6:1. Фінал тривав лише годину.

Снігур виграла ювілейний, 10-й титул у кар'єрі, усі - на рівні ITF. Усі 10 трофеїв українка здобула на хардовому покритті. Вона жодного разу не грала у фіналах грунтових чи трав'яних турнірів.

У режимі реального часу Снігур піднялась із 125-го на 121-ше місце в рейтингу WTA. Її особистий рекорд - 105-та позиція.

Дарія Снігур - 22-річна українська тенісистка з Києва. Шоста найрейтинговіша українка у світовому заліку WTA. У 2019 році - чемпіонка юніорського Вімблдону. Володарка 10 титулів ITF.

На рівні Грендслемів дебютувала в основі 2022 року, перегравши експершу ракетку світу Сімону Халеп у першому раунді Відкритого чемпіонату США.

Джерело: suspilne.media