07.02.2024

ВРАЖАЮЧИЙ КАМБЕК! "ПРОМЕТЕЙ" ДОЛАЄ "ХОВЕНТУД" І ФІНІШУЄ ЧЕТВЕРТИМ У ГРУПІ ЄВРОКУБКА

Відбувся поєдинок баскетбольного Єврокубка між українським «Прометеєм» та іспанським «Ховентудом». Матч пройшов у Ризі (Латвія).

Сьогоднішнім матчем українські баскетболісти завершили виступи у групі А. До заключного туру регулярки «Прометей» підійшов на шостому місці, але у разі перемоги могли піднятися на четверту позицію, яка дає перевагу свого майданчику у першому раунді плей-оф. Четверте місце «Прометею» гарантувала перемога з різницею «+7». Також представників України влаштовувала перемога з різницею «+4» за умови домашньої поразки «Бешикташа» у матчі з «Хапоелем».

Якщо перший період сьогодні суперники завершили за рівного рахунку, то у другому іспанські баскетболісти забезпечили собі 6 очок переваги. У третій чверті перевага «Ховентуда» зросла ще на 7 очок, але український клуб не змирився з відчутним відставанням і у заключній чверті оформив вражаючий камбек - виграв її з перевагою у 27 (!) очок, що дозволило завершити зустріч з рахунком 94:80 на свою користь! Таким чином «Прометей» фінішує у групі четвертим! Вітаємо!